/* echo $this->_bannersData['cube'][$cubeind]['url']; */
צור קשר
צור קשר
בית החכם של סומפי
בית החכם של סומפי
אודות
גלריית עבודות

 

 בונים יקרים לאחרונה פנו אלי בונים רבים שהתעניינו בבית חכם הרי מי לא רוצה להדליק את הדוד ממקום העבודה או לסגור את התריסים והתאורה בגינה מהמיטה, צוות המומחים של בונים יחד חקר את הנושא ומצאנו עבורכם פתרון איכותי בחברת סומפי העולמית (כן החברה שמיצרת את המנועים לתריסים החשמליים שכולם ממליצים).

האמת שנדהמנו מרמת המוצר והשירות 24\7 מהמחיר המצחיק  והיכולת לשדרג את המערכת בכול זמן בצורה פשוטה וללא תשתית מוקדמת כן כול אחד בפעולה פשוטה יכול להוסיף עוד אלמנטים והמחיר החל מ 1500 שח.

חברת סומפי (Somfy),  המתמחה בייצור מערכות שליטה לבית בכל העולם, מציעה עבורכם את TaHoma - מערכת בית חכם, המאפשרת חיבור ושליטה מרחוק בהתקנים וציוד בבית באמצעות אפליקציה אינטואיטיבית קלה לתפעול בשפה העברית. בנוסף, מאפשרת המערכת לנהל, לתכנת ולתכנן עשרות תרחישים מראש ולשלוט בהם מכל מקום. עוד מציעה החברה מערכת אבטחה, המאפשרת שמירה על הביטחון האישי וקבלת התראות לגבי כל כניסה לא מורשית לבית (במסגרת תרחישים חכמים), וביצוע פעולות הגנה מרחוק, הכוללות סגירת פתחים, הדלקת אורות וכד'.

 

מערכת הטהומה היא מערכת אלחוטית פשוטה להפעלה ולהתקנה ולא מצריכה עבודות שיפוץ, הכוללות העברת חוטים בקירות הבית. המערכת מבוססת על תקשורת רדיו (בפרוטוקול RF) וכוללת אפשרות לשליטה בתריסים, סוככים, גופי תאורה, שערים, דלתות חניה, דוד חימום, וילונות, מערכת האזעקה והמצלמות הביתיות. מערכת השליטה מרחוק ניתנת להפעלה מהתקנים ניידים כולל מכשירי אייפון ואנדרואיד, מכשירי טאבלט מכל הסוגים טלפון חכם, מחשב ושעון חכם.

לחיבור המערכת למנועים שאינם מנועים הפועלים בטכנולגית רדיו , תוכלו לרכוש מקלטי סומפי המותאמים למפסקים מרובעים בקיר בהתקנה פשוטה. המקלטים הופכים את המנועים למנועי רדיו המתקשרים עם מערכת הבית החכם לנוחיותכם הרכבנו מספר חבילות בית חכם ב-20% הנחה מיוחדת לחברי אתר "בונים יחד", החבילות הן בגדר הצעה בלבד, ניתן לשדרג ולהוסיף מוצרים נוספים.

במידה ולא מצאתם חבילה העונה על מבוקשכם תוכלו ליצור קשר בטלפון: 077-8965940 ונשמח לסייע או להירשם בדף ההרשמה בתחתית העמוד

הערה: על מנת להמנע מעומס שיחות, בטלפון זה יקחו ממכם הודעה ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

חבילות בית חכם- ניתן להרכיב מערכת אישית בעזרת נציגי החברה

חבילת בית חכם לבעלי מנועי סומפי אלחוטיים הכוללת

מערכת בית חכם לשליטה על התריסים תאורה עד 500 וואט ודוד או מזגן

מחיר רשמי: 1,990 ₪,   מחיר לחברי אתר בונים יחד: 1,592 ₪

 

חבילות בית חכם מאובטח:

ניתן להוסיף למערכת הבית החכם גלאים, חיישנים, מצלמות וסירנה להגנה מקסימלית על ביתכם.

חבילה בסיסית להגנה פנימית >

מערכת טהומה השולטת גם על התריסים

גלאי נפח\תנועה

גלאי פתיחת דלת\חלון

סירנה פנימית

יש אפשרות לשדרוג המערכת בעלות נמוכה לשליטה גם על תאורה ועוד

מחיר רשמי: 3,415 ₪, מחיר לחברי אתר בונים יחד: 2,732 ₪

 

חבילה בסיסית להגנה חיצונית >

מחיר רשמי: 6,027 ₪, מחיר לחברי אתר בונים יחד: 4,822 ₪

מערכת טהומה השולטת גם על התריסים

סירנה חיצונית

2 גלאי תנועה חיצוני לכיסוי קדמי בזוית רחבה

גלאי פתיחת דלת\חלון

יש אפשרות לשדרוג המערכת בעלות נמוכה לשליטה גם על תאורה ועוד

 

 להרכבת חבילה אישית לחצו על הקישור

https://shop.somfy.co.il/smart-home-customized-somfy-bonim.html

שימו לב! ההנחה על החבילות תתעדכן בהוספת החבילות לסל הקניות

הסברים נוספים והרשמה למבצע בתחתית העמוד

לקבלת יעוץ והרכבת חבילה אישית התקשרו 0778965940 או הרשמו בדף ההרשמה

*כמות היחידות מוגבלת.

שליטה מרחוק מכל מקום

יצאתם מהבית ושכחתם לסגור את התריסים? אין בעיה. עם טהומה תוכלו לסגור אותם מרחוק גם אם אתם כבר לא בבית. השליח הגיע לביתכם למסור חבילה ואתם לא בבית? עם טהומה תוכלו לפתוח עבורו את השער כדי שיכניס את החבילה פנימה.

יצירת תרחישים

ניתן ליצור עד 40 תרחישים אשר מפעילים סדרת פעולות שקבעת מראש עבור ההתקנים בביתך. אפשר לדוגמא ליצור תרחיש אחד שבו כל הווילונות בבית נסגרים ותרחיש אחר שבו רק הווילונות בסלון נסגרים והאורות נכבים (לתרחיש כזה אפשר לקרוא לדוגמא "קולנוע").

הפעלת תרחיש באופן מיידי או בהשהייה: בעת יציאה מהבית, לדוגמא, ניתן להפעיל באופן מיידי או בהשהייה של מספר דקות תרחיש שיקרא "יציאה מהבית" והפעלתו תגרום לסגירת כל התריסים והאורות ולפתיחת או סגירת שער החניה.

הפעלת תרחיש בימים ובשעות שנקבעו מראש: ניתן לתכנן ביצוע תרחישים בימים ובשעות מסוימות בשבוע, בחודש ובשנה. תרחיש נתון יכול להתבצע לדוגמא בשעה מסויימת בכל ימי ראשון-חמישי בשבוע והתרחיש יוכל לחזור על עצמו מדי שבוע.

הדמיית נוכחות בבית

קיימת אפשרות ליצירת הדמיית נוכחות בבית בעת העדרות ארוכה מהבית. נוסעים לחו"ל? הפעילו תוכנית לימים אלה, שבה בשעות הבוקר התריסים הפנימיים או הוילונות יפתחו ובשעות הערב יסגרו והאורות ידלקו כדי לדמות נוכחות ולהרתיע מאפשרות פריצה לבית.

שעון שבת

מערכת סומפי טהומה אידיאלית גם כשעון שבת לשומרי שבת. היא כוללת גם אפשרות לקביעת תוכניות לפי זמני שקיעה וזריחה באזור הספציפי שבו המערכת מותקנת ובהתאם לשינוי הצפוי בשעות לאורך השנה.

תוכניות חכמות

ניתן ליצור מראש עד 40 תוכניות חכמות המאפשרות הפעלת תרחישים המותנים בזיהוי פעילות של גלאים בבית. לדוגמא: אם גלאי העשן מזהה שריפה בבית, תריסי הגלילה יפתחו.

קבלת התרעות

אפשרות קבלת התרעות למכשיר הנייד (התרעות לאפליקציה ו\או לאימייל). ניתן להגדיר באילו מצבים תשלח התראה לנייד. לדוגמא, אם דלת נפתחת או אם אזעקה או גלאי עשן מופעלים.

-האפליקציה מיועדת להורדה בחינם למכשירים ניידים עם מערכת הפעלה אנדרואיד או iOS.

-התקנה פשוטה ותפעול קל. ניתן להתקין ולהגדיר את הטהומה באופן עצמי.

-אפשרות לחבר לטהומה עד 50 מוצרים שעובדים בפרוטוקול RTS של סומפי, 50 גלאים/חיישנים ו-5 מצלמות אבטחה.

- במידה ובביתך מותקנים מנועים שאינם של סומפי או מנועים של סומפי שאינם אלחוטיים, באפשרותך לשלוט בהם בעזרת מערכת טהומה ע"י הוספת מקלט אלחוטי המתחבר למנוע.

לפרטים נוספים השאירו הודעה לבעל מקצוע זה
mobile baner