/* echo $this->_bannersData['cube'][$cubeind]['url']; */
צור קשר
צור קשר
יהב  ניהול ופיקוח פרויקטים הנדסיים
יהב  ניהול ופיקוח פרויקטים הנדסיים
אודות
גלריית עבודות

 

חברת יהב – ניהול ופיקוח פרויקטים הנדסיים, מנוהלת ע"י סהר יהב, בעל תואר מהנדס B.Sc ובוגר הטכניון בניהול פרויקטים בבנייה.

יהב – ניהול ופיקוח פרויקטים היא חברת פיקוח בנייה מנוסה ואיכותית המספקת שירותי פיקוח וניהול פרויקטים בבנייה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים על אמינות ואדיבות תוך הקפדה על איכות ביצוע העבודות, שימוש בחומרים תקניים ואיכותיים, מזעור עלויות, עמידה בלוחות הזמנים.

השירותים שאנו מספקים:

ביקורי פיקוח מרובים באתר הבנייה, להבטחת ביצוע העבודה, בהתאם לתכנון ולעמידה באיכות וברמת בנייה גבוהה.

בדיקת גמר ביצוע ואישורי תשלום לקבלנים השונים.

ליווי וייעוץ מקצועי לכל תקופת הבנייה.

הכנת הסכמים ומפרטים להתקשרות עם הקבלנים השונים.

תיאום ביצוע העבודה אל מול הקבלנים השונים והמתכננים.

הכנת אומדני ביצוע לעלות הפרויקט.

הכנת אומדני זמנים למשך הפרויקט.

ממשק ניהול פרויקט אינטרנטי.

 

לקוחותינו מקבלים שירותי ניהול ופיקוח על פרויקט הבנייה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך ליווי צמוד במשך כל תקופת הבנייה, באמינות ובאדיבות.

אנו דוגלים ומאמינים בסיסמה ש "הדאגה שלנו היא השקט שלכם".

 

ממליצים

 

יוסף מרציאנו  (בנייה בבאר שבע)במהלך שנת 2017 ליווה אותנו מר סהר יהב, בבניית בית החלומות שלנו בשכונת רמות. קיבלת המלצות רבות על עבודתך כמפקח, ויש לי הזכות היום, להוסיף ולהמליץ לכל הבאים אחרי על עבודתו המקצועית והמסורה. סהר הינו : מקצועי, זמין וסובלני,יצירתי בפתרון בעיות, יסודי, לבבי, יודע להקשיב ומתייחס לכל בקשה. סהר יודע לשלב ולהפעיל את כל קבלני המשנה לטובת הבנייה האיכותית. יודע להעריך מצבים ולראות קדימה ולמנוע בעיות. ומעבר לכל הוא אדם אוהב בריות, מכיל וישר. אין לי ספק כי תהליך בניית הבית שלנו היה חוויה נעימה בזכותו וברוך השם לא נגרמה לנו עוגמת נפש. במהלך כל שלב בבניה ייעץ, המליץ וליווה גם  כאשר הדברים לא היו בתחום אחריותו. אני ממליץ לכל מי שיוצא להרפתקת בניה לצרף את סהר למסע ולבנות לעצמו בטחון."

 

דוד בראל (בנייה בבאר שבע) - "חשבתי שעלי לא יכולים לעבוד. הייתי בטוח שאני יכול להסתדר ללא מפקח ואולי לחסוך כמה גרושים אבל לצערי זה לא קרה. ההיפך. העבודה התארכה מעבר למה שהיה צריך להיות ואיכות הביצוע של בעלי המקצוע והקבלנים היו מתחת לכל ביקורת. הפסדתי הוצאתי הרבה יותר כסף אבל ללא התקדמות. במצב הזה, נאלצתי לחפש מפקח שיתקן לי את כל הליקויים וימשיך מאותה נקודה את העבודות החדשות שעדיין נותרו. למזלי התחלתי להעסיק את סהר. כל התמונה השתנתה מקצה לקצה. הוא ערך לי את ההסכמים, את הדרישות המקצועיות ואת כללי המשחק החדשים עם שאר הקבלנים. הכל דפק כמו שצריך וסוף סוף אני מתקרב לסוף הבנייה והיא כמעט הושלמה כולל תיקון כל הליקויים שהיו. מקצוען אמיתי ובנוסף אדם חכם וחברמן."

 

שקמה כספי, בנייה סעד - "סהר יהב משמש כיום כמפקח הבנייה האחראי על שיפוץ ביתנו. מזה זמן שאנו מתכננים את שיפוץ ביתנו. את תהליך ההכנה התחלנו עם מפקח שהכרנו והתהליך התארך במשך זמן רב. בשלב מסוים החליט אותו מפקח לעזוב את הפרויקט ומצאנו את עצמו בתחילת השיפוץ ללא מפקח ועם הרבה 'חורים' בתוכנית. בשלב זה פגשנו את סהר שלקח על עצמו את הפיקוח על השיפוץ. בתקופה קצרה ובעבודה מאומצת הצליח סהר לכוון אותנו לקראת המטרה ולהשלים את החסר בתכניות. על-ידי שאלות מכוונות ומדויקות, פגישות וקשר טלפוני רציף הצליח סהר לעזור לנו להבין מה אנחנו רוצים ומה מתאים לנו בשיפוץ, הוא חשף בעיות וכשלים בתכנון ועזר לנו לפתור אותם. סהר עובד ביסודיות רבה ומשרה תחושה של מקצועיות ורצינות. הוא נעים הליכות, מקצוען בתחום זה, נגיש וזמין והעבודה מולו נעימה ויעילה.
אנו ממליצים בחום לכל מי שמשפץ או בונה לשכור את שירותיו של סהר."

לפרטים נוספים השאירו הודעה לבעל מקצוע זה
mobile baner