/* echo $this->_bannersData['cube'][$cubeind]['url']; */
צור קשר
צור קשר
תומר צרפתי  אדריכלות ועיצוב פנים
תומר צרפתי  אדריכלות ועיצוב פנים
אודות
גלריית עבודות

 תומר צרפתי נולד וגדל בעיר באר שבע, סיים את לימודי התיכון בהצלחה במקיף העירוני א' במגמת בניין ואדריכלות.

בשנת 2006, החל את לימודיו במגמת "אדריכלות ועיצוב פנים" במכללה הטכנולוגית באר שבע. מיד בסיום הלימודים ובמהלכם השתלב באחד מן המשרדים הגדולים בדרום. מתחילת שנת 2011 תומר הוא בעל משרד עצמאי לאדריכלות ועיצוב פנים. צוות המשרד מבקר בתערוכות בארץ ובעולם לעיתים תכופות ומתעדכן תמידית בטרנדים ובחידושים מעולם האדריכלות והעיצוב, משתמש בתוכנות מחשב מן המתקמדות בעולם ומשלב חידושים ומוצרים טכנולוגיים לטובת תכנון אדריכלי

תכנון ועיצוב זה אומנות. תהליך המצריך המון חום ואהבה, סבלנות, כימייה, מוזה, הבנה, אמון מוחלט והדדי, ככל שאהנה יותר - כך היצירה תהיה מוצלחת יותר. אין דבר כזה שתי יצירות שנראות אותו הדבר ואין העתק הדבק. הייתי מוכן לגור בכל אחד מן הבתים שתכננתי ללא יוצא מן הכלל מאחר ואני מתכנן אותם כאילו היו שלי. אין דבר כזה מושלם -אבל יש ממש קרוב לזה ולשם אני שואף בכל פרויקט שאני מתכנן. לפני שאני מציג כל עבודה ללקוח, קטנה גדולה, אני מאתגר את עצמי בשאלה "האם זה הדבר הכי טוב שאני יכול לתת?" ואם התשובה היא לא, לפעמים מתחיל הכל מחדש או משנה. אחרי הכל, אני מגשים חלומות של אנשים קודם ואחר כך את החלומות שלי. לקוחות יודעים לעיתים .מה הם רוצים אבל לא יודעים באמת מה הם צריכים. התפקיד שלי הוא להפוך את "מה שהם צריכים" ל"מה שהם רוצים" תומר צרפתי

ממליצים

ד"ר לאונרד מנהיים ומאורי קרבץ (שכונת דרום, באר שבע)גילינו את תומר במהלך החיפושים שלנו לבית בשיכון דרום בבאר שבע. התכנית שלנו הייתה לרכוש בית ישן ולשפץ אותו מהיסודות. כאשר ראינו נכס שממש עניין אותנו, המתווך שלנו המליץ לפנות לוצר על מנת לקבל מושג מה אפשר לעשות עם הבית. כאשר ראינו את התכנית שהכין, הבינונו שיש כאן אדם מקצועי במלו מובן המילה, עם תכונה של יצירתיות נפלאה במציאת פתרונות. אנחנו אבדנו את העסקה לנכס ההוא, אבל כמה חודשים אחר כךכאשר סגרנו עסקה על נכס אחר, לא היה ספק שאנחנו פונים לתומר. מבחינתנו תהליך העבודה עם תומר הוא יוצא מן הכלל - תמיד קשוב לרעיונות שלנו שהוא מפתח הלאה במקצועיות ויצירתיות. מהירות התגובה שלו לכל אימייל, בקשה או שאלה יוצאת מן הכלל. הוא מתמודד עם הבירוקרטיה בעירייה כאילו מדובר בבית שלו, כל זה בסבלנות ועם יחס חם. תומר הוא מתכנן ומעצב ממדרגה ראשונה אבל מעל לזה אנחנו מרגישים שזכינו להכיר ידיד חדש ואדם נפלא".

מיכאלי מוריס (פלח 7, באר שבע)" מקצוען אמיתי, משקיע המון, יצירתי מודרני ועכשווי. תומר תכנן לנו את הבית כולל עיצוב פנים. קיבלנו ממנו את כל תשומת הלב עד לפרטים הקטנים ביותר. זמין תמיד לכל שאלה, אינו מתפשר על האיכות. מבקר בשטח מספר פעמים ועוקב אחר בעלי המקצוע אישית ולא מתפשר על הביצוע". 

בועז יעקוב (שכונה א', באר שבע)"במקום לחיצת יד איתנה - תודה עמוקה. פתאום בשלהי כך לעת "בגרותה" נדרשה אמי לתוכניות בניה בגין חריגות שבוצעו בעבר הרחוק. נרתמת למשימה בכל מאודך תוך שאתה מטיל את כל כובד משקלך במקומות הנכונים ומגייס את כל בעי המקצוע הרלוונטיים בכדי לפתור בעיות שנתגלעו במהלך הדרך. לאורך תקופה ארוכה של כמעט שנתיים ימים לא נחת ולא שקטתה, ליווית באכפתיות מכל הלב עד לפתרון הסוגיה ועל כך שא ברכה".

לפרטים נוספים השאירו הודעה לבעל מקצוע זה
mobile baner