/* echo $this->_bannersData['cube'][$cubeind]['url']; */
צור קשר
צור קשר
אומדן תקציב

אומדן תקציב

 

שירות מיוחד עבור בעלי המגרשים העתידים לבנות בית ללא כל ידע בשימוש נכון בתקציב נתון, לכל מרכיב בבניה ישנן כמה דרגות מחיר ובפגישה עם בעל מקצוע המבין בתמחור של כל שלב בבניה או מרכיב, תוכלו לכוון כל השקעה, אם בבנין השלד, השקעה בפרטים הקטנים בגמר וחשוב ביותר גם לשמור תקציב לכניסה לבית.

תכנון בנייה נכון - לכל תקציב:
במתן שרות ללקוחות בעלי טווח רחב של תקציבים - גם אם מדובר בתקציב קטן יחסית ובלוח זמנים קצר. כחלק מהשירות, אנו מבצעים בחינה מקצועית של צרכי הלקוח אל מול תקציבו. בחינה זו משווה בין אלטרנטיבות שונות לניצול התקציב ומתאימה אותן לשטח העומד לרשות הלקוח, לצורך קבלת ההחלטות המתאימות לו ביותר.

עלויות בניה                                            

מה כוללת עלות בניה?

עלות בניה היא סה"כ המחיר הנדרש להשקעה בבניית בית מגורים החל בשלב התכנית (החלום) ועד לקבלת טופס האכלוס המיוחל.
במלאכת בניית הבית משתתפים בממוצע כ-40 ספקים וקבלנים שונים החל באדריכל בשלב התכנון וכלה בחיבור החשמל ע"י חברת החשמל כל הספקים לוקחים חלק בתקציב ומבטאים את עלויות הבנייה.

לעיתים קרובות אנו נדרשים לשאלה "כמה יעלה לבנות את הבית" או "מהי העלות למ"ר ", כשדנים בבניית בית מגורים התשובה לשאלה זו אינה טריוויאלית ותלויה בגורמים רבים, חלקם בשליטתנו וחלקם לא. מחיר החומרים+העבודה משקפים רק חלק מעלות הבנייה, כדי לבנות תקציב יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים נוספים- כגון: לוח זמנים, איכות, נגישות וכד' כמו כן להקציב כסכום נכבד לתרחישים שאינם צפויים מראש ורק אז ניתן להגיע בקרוב לתקציב ותזרים נכונים, מעודכנים ובטוחים.

אי הכנה של תקציב ותזרים נכונים ומעודכנים יכולים לגרום להחלטות שגויות, טעויות וכמובן למפח נפש.

מתי יש לחשב עלויות בניה?

ביצוע אמדן העלויות הוא בין המטלות הראשונות שיש למלא, בסמוך להכנת סקיצות האדריכל ולפני הגשות התכנית כדי לוודא שאכן ניתן לעמוד בתקציב.

אילו גורמים משפיעים על עלויות בניה ומחיר הבית?

מיסים היטלים אגרות ומחיר הקרקע משתנים ממקום למקום ובלתי תלויים בסוג וטיב הבית. שטח הבנייה - ככל שהוא גדול יותר, המחיר למ"ר נמוך יותר. סטנדרט הבנייה (רמת הגימור והמערכות של הבית) - ככל שהוא גבוה יותר- המחיר בהתאם. איכות הבנייה, ככל שמשתמשים בבעלי מקצוע וחמרים יקרים יותר- יהיה המחיר בהתאם. מיקום ותנאי האתר- דרכי גישה, קרבה למקורות אספקת חומרים, טופוגרפיה של המגרש ועוד יכולים להשפיע במידה ניכרת על עלויות בניה.
התוכנית האדריכלית -ככל שהתכנית מורכבת יותר כך עלויות בניה ולהיפך.

במסגרת השירות שיינתן לבונים על מנת לכוון לתקציב נתון ולמנוע חרגות מיותרות ככל האפשר.

בונים יחד השיגו עבורכם יועצים מקצועיים ללא שום אינטרס ״לגזור קופונים על הגב שלכם מאנשי מקצוע.

המפגש עם היועץ לבניית אומדן תקציב מפורט יכלול:

2 פגישות בנות שעתיים שיכללו:

מפגש ראשון:  בו תעברו על ״תוכניות עבודה״, האומדן ייגזר מתוכניות העבודה ויתורגם למספרים פרמטרים.

מפגש שני: העברת מידע רב לבונים אודות ההתנהלות התקציבית בבניה, מידע זה יתן טיפים חיוניים בהתנהלות התשלומים מול בעלי המקצוע והספקים ועוד...

 

עלות מיוחדת עבור בונים יחד 1700 ש״ח + מע״מ

במקום 2800 ש״ח + מע״מ

להרשמה לדיל מלאו את הטופס מתחת


הירשמו עכשיו לדיל זה!
 
המשיכו לקרוא...
mobile baner